SIMPLEA MISIJA

Remiantis naujausiomis technologijomis, aukšta kompetencija, patirtimi teikti savo klientams išskirtinai novatoriškus, optimalius ir patogius naudoti produktus bei sprendimus. Laikytis aukščiausių aptarnavimo ir kokybės standartų, saugoti aplinką, siūlant rinkai žaliąsias technologijas.

SIMPLEA VIZIJA

Kompetentinga komanda ir ilgalaikė patirtis technologijų rinkoje suteikia galimybę plėsti ir nuolatos tobulinti savo veiklą, siūlant rinkai naujus produktus ir spendimus.

SIMPLEA VERTYBĖS

Orientacija į klientą – visi mūsų siūlomi produktai ir sprendimai kruopščiai atrenkami remiantis jų tinkamumu klientui, įvertinus investicijų grąžą (ROI), bei kuriamą pridėtinę vertę. Mums svarbi kiekvieno kliento nuomonė,poreikis ir pageidavimai.

Žaliosios technologijos – suvokdami šiandienines tendencijas aplinkosaugos srityje, pirmenybę teikiame aplinką tausojantiems ir nekenksmingiems produktams. Nuolat domimės naujausiomis žaliosiomis technologijomis.

Profesionalumas – esame kompetentinga ir kvalifikuota komanda, kuri visus jai patikėtus darbus atlieka atsakingai, kruopščiai ir operatyviai.

Kokybė – keliame sau aukščiausius reikalavimus kokybės gerinimo ir palaikymo srityje.

Patirtis – mūsų darbuotojai, IT rinkos profesionalai, žinantys ir išmanantys savo darbą.

Darbuotojai – gerbiame ir vertiname savo darbuotojus, suteikdami jiems galimybę nuolat tobulėti.

Lankstumas – esame diplomatiška įmonė, jei reikia, visada surandame kompromisą, lanksčiai reaguojame į rinkos pokyčius.

Veržlumas – mes visur ir visada siekiame būti lyderiais.