IT NUOMA

Svarstote apie kompiuterinės bei biuro įrangos nuomą? Mes esame pasiruošę Jums padėti! Išnuomuosime Jums kompiuterinę bei biuro įrangą pagal Jūsų poreikius. Mūsų, nuomai siūlomos kompiuterinės bei biuro įrangos asortimentas – itin platus –  nuo planšetinių kompiuterių (Tablet) iki darbo stočių (Server). Bendradarbiaudami su daugeliu didžiųjų gamintojų, mes galime išnuomuoti reikiamą kiekį įrangos ir ilgesniam laikotarpiui. Dėka mūsų įdirbio rinkoje, galime pasiūlyti didelės apimtes ir įvairaus sudėtingumo sprendimus.
Mes pasiūlysime patrauklią ir konkurencingą įrangos nuomos kainą, taip padėdami taupyti Jūsų kaštus. Taip pat verta aktkreipti dėmesį, kad nuomojant įrangą Jūsų kaštai tampa aiškūs ir fiksuoti, taip papraščiau apskaityti sąnaudas.
Mes siūlome įvairios įrangos nuoma: Jūs patys galite nuspręsti, kokia įranga geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

TRUMPALAIKĖ ĮRANGOS NUOMA

Skubi trumpalaikė nuoma – Jums skubiai prireikė kompiuterio su įrangos pristatymu tiesiog dabar? Pasirinkite greitą sprendimą – mes išnuomosime įrangą kelioms dienoms ar savaitėms.

Kokia nauda Jums?

 • Didelis plataus spektro kompiuterinės įrangos pasirinkimas:  kompiuterių, LCD monitorių, serverių, saugyklų, televizorių bei projektorių
 • Galimybė naudotis naujausiomis technologijomis ir įranga
 • Individuali Jūsų programinės įrangos konfigūracija
 • Idealiai tinka netikėtiems atsiradusiems poreikiams. Jau šiandien  įranga gali būti paruošta naudoti.
 • Mokestis už nuomą skaičiuojamas kartą per savaitę
 • Gedimo atveju  -įrangos keitimas per 24 valandas
 • Techninė pagalba per visą nuomos laikotarpį.

Trumpalaikės nuomos paslauga yra itin lanksti. Galite pasirinkti vienos dienos nuomos trukmės laikotarpį su  galimybe nutraukti sutartį arba pratęsti bet kuriuo metu be papildomo mokesčio. Mes pasirūpinsime Jūsų poreikiais, įrangos pristatymu, testavimu ar kitomis Jums reikalingomis paslaugomis. Mes išspręsim visus Jūsų skubius poreikius gauti be priekaištų veikiančios ir modernios įrangos. Jums reikia įrangos ir reikia jos greitai? Susisiekite su mumis.

KOMPIUTERINĖS TECHNIKOS AR PREZENTACIJŲ ĮRANGOS NUOMA JŪSŲ PROJEKTO ĮGYVENDINIMO LAIKOTARPIUI

Ar Jums reikia kompiuterinės įrangos įgyvendinant terminuotos trukmės projektą? Dėl individualaus įrangos konfigūracijos poreikio, kompiuterinės technikos nuoma projektų įgyvendinimui yra idealus sprendimas, siekant atitikti Jūsų planuojamo įgyvenedinti projekto reikalavimus. Nuomos mokestis yra skaičiuojamas kas mėnesį.

Privalumai Jums:

 • Įrenginių konfigūracija pagal Jūsų poreikius
 • Iš anksto įdiegta jums reikalinga programinė įranga už protingą mokestį
 • Kuo ilgiau nuomositės, tuo mažiau mokėsite
 • Nėra jokių aptarnavimo ir remonto kaštų
 • Gedimo atveju įranga pakeičiama per 24h

Kaip patyrę IT ir prezetacijų įrangos nuomos partneriai, mes suteikiame Jums patrauklias sąlygas vidutinio laikotarpio trukmės kompiuterių, projektorių ar web-terminalų nuomai. Mes visada stengiamės pateikti individualiai pritaikytus kompiuterinės ir prezentacijų įrangos bei jos konfigūravimo sprendimus būtent Jums, nepriklausomai nuo Jūsų projekto dydžio.

Jūs patys įsitikinsite, kiek daug privalumų teikia vidutinės trukmės nuoma. Ne todėl, kad pas mus galite išsinuomoti naujausią žinomų gamintojų prezentacijų įranga, bet ir dėlto, kad pasirūpinsime individualia įrangos konfigūracija. Jauskitės užtikrintai, nes galėsite visiškai pasitikėti mūsų patirtimi ir patikimu aptarnavimu.

SIMPLEA specialistai mielai padės ir parinks geriausias prekes pagal Jūsų poreikius.

Kontaktinis asmuo

Paulius Dabulis

Verslo skyriaus vadybininkas

Tel. +370 615 55293
El. paštas: paulius@simplea.lt