Naujieji Dell Vostro – jau pas mus!

Naujieji Dell Vostro 15 3000 itin našių nešiojamųjų kompiuterių serija, skirta smulkiojo verslo, namų biurų ir mobiliųjų technologijų specialistų poreikiams, jau mūsų asortimente!

Naujasis 15 colių įstrižainės Vostro nešiojamasis kompiuteris sukurtas tam, kad užtikrintų patį geriausią įmanomą balansą tarp reikiamų funkcijų gausos ir sklandžiam darbo našumui reikalingos techninės įrangos galimybių. Naujuosiuose kompiuteriuose integruoti naujausi Intel® Core™ i3 ir i5 procesoriai.

Vostro 15 3000 nešiojamieji kompiuteriai turi vienu coliu plonesnį korpusą nei jų pirmtakai (storis siekia vos 2,5 cm), o panaudota speciali tekstūra, kuria yra padengtas kompiuterio korpusas, suteikia geresnį atsparumą įbrėžimams ir neleidžia palikti nepageidaujamų pirštų antspaudų. Būtent tai užtikrins patikimą naudojimąsi įrenginiais ne tik biure, bet ir keliaujant!

Įrenginyje integruotos įvairios jungtys, įskaitant optinių diskų (CD/DVD) nuskaitymo ir įrašymo įrenginį, grafinio vaizdo perdavimo (VGA) jungtį, kompiuteris turi neblizgų didelės raiškos (FHD) ekraną, gigabito spartos „Ethernet“ jungtį, 10-ies klavišų skaičių klaviatūrą ir iki 1 TB standųjį diską duomenims saugoti.