Paprastesnė sąranka ir valdymas

Nesvarbu, ar turite naują įrenginį su „Windows 10“, ar vietoje atliekate naujinimą iš „Windows 7“ arba „Windows 8“, naudojant „Windows 10“ sąranka yra spartesnė ir lengvesnė nei anksčiau – tereikia tik lengvo prisilietimo norint tvarkyti įrenginius ir turėti naujausius „Windows“ funkcijų naujinimus atsižvelgiant į verslo poreikius.

Tai yra „Windows“, kurią pažįstate, tik geresnė

„Windows 10“ yra jau pažįstama ir paprasta naudoti, joje yra daug panašių į „Windows 7“ elementų, įskaitant pradžios meniu. Ji sparčiai paleidžiama ir greitai atnaujina darbą, joje daugiau įtaisytųjų saugos funkcijų, kad būtumėte apsaugoti. Be to, ji sukurta taip, kad veiktų su jūsų jau turima programine įranga ir aparatūra.  Joje suderinti „Windows 8“ ir „Windows 7“ privalumai“.

Verslo lygio sauga

„Windows“ saugos funkcijos skirtos didžiausioms pasaulio įmonėms ir valdžios institucijoms. Pagrindas integruotas visuose „Windows“ leidimuose, todėl naudos gaus visos įmonės nuo mažos iki didelės. „Windows 10“ padeda jums apsaugoti įrenginius, vartotojų tapatybę ir duomenis.

Žiniatinklį nustatykite pagal savo poreikius

Naršyklė „Microsoft Edge“ suteikia galimybę greitai pereiti nuo naršymo prie užduočių vykdymo. Rašykite arba įveskite pastabas tiesiogiai tinklalapiuose ir bendrinkite jas su kitais žmonėmis, nesiblaškydami skaitykite internetinius straipsnius, o mėgstamus skaitinius įrašykite, kad galėtumėte patogiau juos vėliau pasiekti.

Vienu metu atlikdami kelias užduotis darbus baigsite greičiau

Kai geriau valdysite darbalaukį, užduotis atliksite greičiau. Į vieną ekraną vienu metu įtraukite iki keturių elementų ir kurkite virtualiuosius darbalaukius, kai reikės daugiau vietos arba norėsite grupuoti elementus pagal projektą, pvz., „Office“ programos bus skirtos darbui, o žaidimai – pramogoms. Ši „Windows“ tikrai pranoks kitas „Windows“ versijas“.

Puikios įvairiuose įrenginiuose veikiančios įtaisytosios programėlės

„Windows 10“ pateikiama su puikiomis įtaisytosiomis programėlėmis, pvz., Žemėlapiai, Nuotraukos, Paštas, Kalendorius, Muzika, Filmai ir TV. Šios programėlės naudoja „OneDrive“, kad būtų galima kurti atsargines jūsų informacijos kopijas ir sklandžiai jas sinchronizuoti „Windows 10“ įrenginiuose, todėl reikalingiausi dalykai bus pasiekiami ranka.

Kontaktinis asmuo

Paulius Dabulis

Verslo skyriaus vadybininkas

Tel. +370 615 55293
El. paštas: paulius@simplea.lt