SAMSUNG, NComputing ir Cyberoam pristatė savo sprendimus mokykloms

Lapkričio keturioliktą dieną UAB „SIMPLEA” komanda suorganizavo renginį “Sprendimai mokykloms – dirbkite lengviau ir paprasčiau”. Naujausi informacinių technologijų sprendimai edukaciniams procesams skatinti buvo pristatyti Kaune, pedagogų kvalifikacijos centre. 

NComputing parodė, kaip net mažą biudžetą turinčios mokyklos gali įsirengti puikias kompiuterines klases, kurios būtų taupesnės tiek elektros suvartojimo, tiek administravimo požiūriu. Šios technologijos dėka seni, daug vietos užimantys ir technologiškai greitai pasenstantys staliniai kompiuteriai yra praktiškai nereikalingi. Viskam išspręsti dabar yra naudojamos mažos dežutės – virtualūs kompiuteriai, kurie jungiasi su serveriu, kuriame ir yra atliekami visi darbai. Šis sprendimas yra žymiai labiau atsparus laiko išbandymams, nes pačios “dežutės” neatlieka jokio darbo išskyrus komunikavimą su serveriu, o atnaujinti ilgainiui reikėtų tik vieną įrenginį – serverį. Taip pat kompiuteriai bus žymiai rečiau niokojami, nes juose nebus naudingų dalių, kurias kenkėjai galėtų panaudoti savo namų kompiuteriuose.

Renginyje dalyvavo pasaulyje garsių kompanijų atstovai: SAMSUNG, NComputing bei Cyberoam, kurie pristatė savo naujausius įrenginius ir sprendimus. Jų pademonstruotų sprendimų bei produktų dėka mokyklų IT infrastruktūros gali tapti žymiai saugesnės, o pats mokymosi bei mokymo procesas žymiai labiau įtrauiantis bei inovatyvesnis. 

Cyberoam atstovas Justinas Valentukevičius supažindinio renginio dalyvius su dažniausiai pasitaikančiomis gremėmis iš interneto, kurios neaplenkia ir mokyklų. Dažnas interneto vartotojas apie tai net nežino, nes dažniausiai tai vyksta ganėtinai nepastebimai. Cyberoam siūlomi sprendimai puikiai apsaugo nuo šių gresmių, o prezentacijos vedėjas labai vaizdžiai paaiškino, kaip galima apsisaugoti nuo grėsmių tiek iš interneto, tiek ir nuo tų, kurias sukelia vidinio tinklo vartotojai. Vienas iš dalyvių, pripažino, kad jam yra tekę išbandyti šio gamintojo produktus, o gautas rezultatas jį sužavėjo.

Vytautas Valantavičius dirbęs Google atstovybėje Airijoje, šiuo metu atstovauja UAB “Zillion Consulting” ir plačiau pristatinėja Google Apps Švietimui, nemokamaą programų paketą internete. Prezentacijoje pasakojo, kuo skiriasi google produktai fiziniams asmenims nuo produktų siūlomų mokykloms. Skirtumai yra išties akivaizdūs ir suteikiantys ženklios naudos – bendras diskas daugeliui vartotojų, vidinis mokyklos tinklapis užduotims tvarkyti, bendri kalendoriai bei daugybė kitų įrankių spartinti darbą.

UAB “SIMPLEA” dėkoja visiems dalyviams, kurie labai aktyviai domėjosi naujienomis bei nepabūgo žvarbaus rudeniško oro ir atvyko prezentaciją stebėti gyvai. 

Jei susidomėjote ar norite daugiau informacijos apie sprendimus SIMPLEA specialistai pakonsultuos ir padės išsirinkti reikiamą sprendimą.