Virtualizuota kompiuterių klasė

Technologijų integracija į klases, tai procesas, kuris suteikia didelį potencialą moksleiviams bei mokytojams. Ši technologija suteikia moksleiviams papildomas galimybes tobulėti, labiau pasitikėti savimi bei susipažinti su naujomis inovacijomis.

Kaip galima pasiekti daugiau, kai naudojama mažiau?

Virtualizacija, tai efektyvi kompiuterijos strategija, kuri sumažina kompiuterių skaičių klasėse, tačiau leidžia turėti tą patį vartotojų skaičių. Virtualizacija leidžia Jums supaprastinti atliekamą darbą, tuo pat metu sutaupant ir išlaidas.

Pagrindiniai privalumai

  • Valdome tik vieną virtualią operacinę sistema, kuri gali aprūpinti iki 100 naudotojų, taip sumažindami operacinių sistemų skaičių iki 97%.
  • Sumažėja vienos kompiuterinės darbo vietos išlaidos iki 75%.
  • Lengvai integruojasi į esamą kompiuterių infrastruktūrą, kai vietoj brangių stacionarių kompiuterių yra įrengiami maži, patvarūs virtualizacijos įrenginiai.
  • Centralizuotai valdo interneto filtravimą, užtikrinant nuoseklią ir saugią interneto prieigą.
  • Atlaisvinama papildoma vieta ant stalo klasėse ar labaratorijose.
  • Sprendimas sunaudoja daug mažiau energijos.

Pasaulinė sėkmė

Daugiau nei 30 000 mokyklų, 140 pasaulio šalyse, jau naudoja NComputing virtualių klasių sprendimą įvairiose auditorijose, kompiuterių laboratorijose, bibliotekose, testavimo centruose, administracinėse įstaigose bei kitose vietose.

Sprendimo architektūra

Sprendimas susideda iš centrinio serverio, komutatoriaus, virtualios darbo vietos įrenginių, monitorių.

Sužinoti daugiau