Samsung S32R750U – Vietą taupantis dizainas

SAMSUNG SPACE MONITOR (S32R750U) – inovatyvus vietos taupymo sprendimas 

Nesvarbu, ar siekiama sutaupyti esamos edvės vietą, ar pastatyti monitorių taip, kad būtų patogu akims, visą tai galite lengvai pasiekti su inovatyviu Samsung S32R750U dizainu. Monitorių lengvai pritvirtinkite prie stalo krašto naudodami spaustuko stiliaus stovu. Šis monitorius turi „cable management” sprendimą, kadangi vaizdo perdavimo ir elektros kabeliai nėra pastebini dėl stove esančų įdubų. Ekranas yra aprūpintas WQHD raiška, todėl galėsite mėgautis nepaprastai kokybiškai ekrane atvaizduojamais vaizdais.

MAKSIMALIAI LAISVA STALO VIETA JŪSŲ DARBUI

„Samsung Space Monitor“ leidžia sutaupyti daugiau laisvos darbo vietos ant Jūsų stalo. Palyginus 47,2 colių x 19,7 colių (120 cm x 50 cm) stalą, „Space Monitor“ suteikia iki 40 procentų daugiau naudojamo paviršiaus ploto nei įprastas panašaus dydžio monitorius (lyginama su „Samsung SD850“).

4K Ultra HD

Šis 31,5 colių monitorius yra aprūpintis UHD ekranu. Redaguokite dokumentus ir tinklalapius, patogiau dirbkite su keliais langais, įrankių juostomis ir mėgaukitės savo nuotraukomis, vaizdo įrašais ir žaidimais nepaprasta 4K kokybe.

Patogiai reguliuojamas aukštis

„Samsung Space Monitor“ turi nulinio lygio reguliuojamo aukščio stovą, leidžiantį lengvai reguliuoti ekraną, kad būtų užtikrintas optimalus aukštis ir patogumas. Suteikiama galimybę žiūrėti nuo 8,4 colių (213 mm) aukščio virš stalo viršaus (27 colių ekranas) iki pat paviršiaus lygio, kuomet monitorius prigludęs prie stalo.

Tvirta konstrukcija

„Samsung Space Monitor“ stendo laikiklis yra sukurtas naudojant „Samsung“ technologiją ir išbandytas laboratorijoje, kad atlaikytų daugiau nei 5000 judesių, užtikrinant sklandų ir tikslų ekrano padėties nustatymą kiekvieną kartą.

Kelių užduočių atlikimas vienu metu

Ekrane yra galimybė rodyti įvestį iš dviejų šaltinių pradine skiriamąja geba. PIP leidžia pakeisti antrąjį šaltinį iki 25% ekrano ir jį išdėstyti bet kurioje jo vietoje. Naudodami „Samsung“ ekrano padalijimo programinę įrangą „Easy Setting Box“, galite patogiai susidėlioti  langus, kad galėtumėte kuo efektyviau atlikti užduotis.

Samsung S32R750U specifikacija:

  • Ekrano istrižainė (coliais): 32″
  • Ryškumas: 250cd/m2
  • Kontrastas: 2,500:1(Typ.)
  • Raiška: 3840×2160
  • Reakcijos laikas: 4(GTG)
  • Matymo kampas: (H/V)178°(H)/178°(V)