PATIKIMA APSAUGA VERSLUI

Bitdefender yra technologijų kampanija, kurianti sprendimus, skirtus užtikrinti kibernetinį saugumą.  „Bitdefender“ kompanija orientuota į inovacijas ir jos vizija tapti pasaulyje lyderiaujančia IT saugumo sprendimų įmone. Kompanija turi specialų kibernetinių nusikaltimų tyrimo padalinį, kuris dirba su tarptautinėmis saugumo organizacijomis, tokiomis kaip NATO, Europolas, Interpolas ir kt. Dėl pažangaus antivirusinio variklio „Bitdefender” yra patikimas OEM partneris daugeliui gamintojų. „Bitdefender“ technologiją savo gaminiuose naudoja daugiau nei 150 skirtingų IT kompanijų. („SolarWinds”, „Bullguard”, „G-data”, „FSecure” ir kt).

2011 m. ši įmonė pristatė „GravityZone”. Tai visiškai nauja ir inovatyvi produktų linija, kuri yra skirtą verslo klientams.

„GRAVITY ZONE” – NAUJOS KARTOS SAUGUMO SPRENDIMAI

„Bitdefender GravityZone“ – tai naujos kartos sprendimai verslui, skirti apsaugoti kompiuterinę įrangą nuo naujausių ir pažangiausių kibernetinių grėsmių. „GravityZone” – tai lengvai administruojama centrinio valdymo platforma skirta užtikrinti kompiuterių, serverių, duomenų centrų ir mobiliųjų įrenginių saugumą.

SIŪLOMI SPRENDIMAI

„GravityZone Business Security“ – skirta mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms, kuriose įranga turi būti apsaugota visapusiškai. „Bitdefender” antivirusinė technologija naudoja pažangiausius metodus, skirtus užtikrinti kompiuterių ir serverių saugumui, įskaitant tradicinius virusų aprašus, mašininį mokymąsi ir nuolatinę stebėjimo technologiją, kuri stebi procesus net ir po jų paleidimo.

Platesnio funkcionalumo „Business Security” versija, kuri turi išmaniojo centrinio skanavimo funkciją, galimybę apsaugoti išmaniuosius įrenginius ir „MS Exchange” pašto serverį.

Tai paketas sukurtas organizacijoms, kurioms keliami itin aukšti duomenų apsaugos reikalavimai. „Elite Security” naudoja reguliuojamo jautrumo mašininio mokymosi modulį, skirtą apsaugoti kompiuterius nuo nulinės dienos ir tikslinių atakų. Šis sprendimas leidžia nusistatyti maksimaliai jautrų apsaugos lygį.

Paketo komplektacija

Paketas komplektuojamas ir su izoliuotos aplinkos moduliu (angl. Sandbox), kurio dėka galima saugiai tikrinti įtartinus failus bei  turi galimybę kurti aplikacijų baltuosius sąrašus (angl. Whitelisting).

Šis sprendimas papildytas incidentų valdymo  – „EDR“ (angl. Endpoint Detection and Respond), kuri schematiškai vaizduoja įtartinus procesus ir jau įvykusius išpuolius. Ši funkcija aiškiai parodo per kurį įrenginį buvo apkrėstas tinklas bei kokiais failais ir įrenginiais buvo manipuliuojama. Remiantis šia informacija galima identifikuoti vykstančius ar jau įvykusius kenkėjiškus incidentus, užkertant kelią tolimesniam jų plitimui.

Skirtas didesnėms įmonėms ir duomenų centrams, kai licencijuojami įrenginių tipai atskirai. Šis būdas leidžia sumažinti eksplotavimo sąnaudas, padidinti sistemos našumą ir efektyvumą.

Šis sprendimas, skirtas IT ūkio priežiūros paslaugas teikiančioms įmonėms. Tai galimybė IT saugumą teikti kaip paslaugą. Bendras visų klientų administravimas iš vienos konsolės, kas mėnesį mokant už jau panaudotas licencijas. Sprendimas suteikia galimybę praplėsti siūlomų paslaugų paketą ir užtikrinti efektyvų saugumą savo klientams.

PAPILDOMI MODULIAI

  • „Bitdefender Patch Management“ –  įrankis skirtas programinės įrangos pažeidžiamumų aptikimui ir jų užkamšymui. Modulis atnaujina labiausiai paplitusius „Microsoft” produktus ir beveik 100 kitų programinės įrangos tiekėjų („Adobe”, „Google” ir t.t.).
  • „Bitdefender Full Disk Encryption“ –  papildomas disko šifravimo modulis, kuris leidžia valdyti „BitLocker“ (Windows OS) ir „FileVault“ (Mac OS) variklius. Centrailzuotas duomenų apsaugos politikos taikymas, slaptažodžių atstatymas ir  ataskaitos, kurios naudingos BDAR atitikimui.
  • „Bitdefender Hypervisor Introspection“ (HVI) –  ypatingas produktas, apsaugantis „Citrix HyperVisors” veikiančias virtualiąsias aplinkas. HVI stebi sistemos komandas, veikiančias tarp hypervizoriaus ir fizinės atminties, ir gali aptikti specifinius išpuolius, kuriuos labai sudėtinga identifikuoti operacinės sistemos lygmenyje.

SPECIFIKACIJOS

SIMPLEA specialistai padės išsirinkti reikiamą saugumo programinę įrangą pagal kiekvienos įmonės individualius poreikius.

KONTAKTINIS ASMUO

Paulius Dabulis

Verslo skyriaus vadybininkas

Tel. +370 615 55293
El. paštas: paulius@simplea.lt