Naujas programinės įrangos asortimentas!

Naujas programinės įrangos asortimentas!
SIMPLEA pasipildė nauja programine įrangą ir JAU galite įsigyti:

ABBYY

FineReader® 11 Professional  programinė įranga, kuri sukuria e-knygas nuskaitant popierinius dokumentus, PDF failus ir skaitmenines fotografijas su galimybe jas redaguoti ir ieškoti.

ABBYY PDF Transformer 3.0  idealus sprendimas tiems, kurie dirba su PDF failais. Tai intuityvi, universali, daugiakalbė priemonė leidžianti jums lengvai konvertuoti PDF failą į bet kokio tipo redaguojamą ir paieškai pritaikytą formatą. Turi pirminio formavimo ir maketavimo funkcijas.

FineReader 9.0 PE dokumentų konvertavimo programa. Nuskaito biuro dokumentus, žurnalų straipsnius, knygas, faksus ir skaitmenines nuotraukas. Programa atpažįsta dokumentus 184 kalbomis, taip pat chemines formules. Pakuotėje yra kompaktas su programa ir licencijos raktu.

COREL

CorelDRAW® Graphics Suite X6. Universali ir galinga grafinio dizaino programinė įranga. Nesvarbu, ar esate menininkas ar patyręs dizaineris, CorelDRAW® Graphics Suite X6 yra jūsų patikima grafinio dizaino programinė įranga. Turtinga turiniu bei darbine aplinka jūs turėsite viską, ko reikia, kad išreikštumėte savo stilių ir kūrybiškumą dėka begalinių galimybių.

Adobe

Adobe Acrobat Professional 11 yra daugiau nei pirmaujantis PDF konverteris, bet ir paketas su pažangiais įrankiais, kurie suteiks jums dar daugiau galimybių dirbti su PDF failais. Lengvai, sklandžiai ir puikiai.

Adobe CS6 Design Standard programinė įranga leidžianti pasireikšti kūryboje greičiau dėka patogesnio darbo, tiek su Adobe Photoshop®, tiek  Adobe Illustrator. Taip pat pagreitina pasikartojančias spausdinimo užduotis.

Adobe Photoshop CS6 programinė įranga suteikianti dar daugiau magijos vaizde bei naujų kūrybinių galimybių, dėka  “Adobe Mercury” grafikos variklio. Retušavimas taps lengvesnis su nauja funkcija  “Content-Aware”,  naudojant naujus įrankius “Reimagined” kursite pasakišką dizainą filmams.

SoftMaker

SoftMaker Office Mobile 2012 for Android vienintelis biuro programų paketas skirtas Android operacinei sistemai, kuris rodo jūsų dokumentus lygiai tokius pat kaip jie atrodo jūsų kompiuteryje. Jūs galite dirbti su Microsoft Word, Excel ir PowerPoint dokumentais ir būti tikri, kad formatavimas arba išdėstymas nebus pakitęs.

Pasirinkite SoftMaker Office 2012 for windows arba SoftMaker Office 2012 Standard  for windows kaip savo biuro programų rinkinį, ir jūs atliksite darbą per trumpesnį laiką, bei pasieksite geresnių rezultatų. SoftMaker tarnyba yra patikima, galinga, greita ir lengvai naudojama.

FOXIT

Foxit PhantomPDF Business arba Foxit PhantomPDF Standart tvirtas ir patenkinantis įmonių bei asmeninius poreikius, pristato turtingą funkcijomis ir sprendimais Foxit PhantomPDF su kokybės, saugumo, dislokacijos ir palaikymo galimybėmis įmonėms ir namams.

FOTONIJA

ANGLONAS 2 funkcionalumo ir išvaizdos požiūriu yra visiškai naujas žodynas, žymiai pakitęs ir jo turinys. Jis papildytas tiek bendrinės kalbos žodžiais, tiek ir medicinos, informacinių technologijų, karybos ir kitais terminais. Vien pagrindiniame žodyne dabar pateikiama daugiau kaip 118 000 skirtingų angliškų žodžių ar frazių vertimų į lietuvių kalbą.

Juodos Avys 2010, tai lietuvių kalbos rašybos gerinimo programa, suteikianti galimybę tikrinti, taisyti bei kelti per brūkšnelį lietuviškus Unicode® kodavimo tekstus 64 bitų Microsoft® Office 2010 ir 32 bitų Microsoft® Office 2013, 2010, Starter 2010, 2007, 2003, XP, 2000 dokumentuose. Programa gali būti diegiama į Windows® XP, Vista, 7 ir 8 terpes, skirtas dirbti su 1257 kodavimo lentele (Baltic RIM). Lietuviško teksto skiemenavimas, tikrinimas ir taisymas vyksta standartinėmis šių programų priemonėmis.

SIMPLEA specialistai pakonsultuos ir padės išsirinkti reikiamą sprendimą.