NAUJA MOKSLO ERA SU INTERAKTYVIAIS BENQ LIETIMUI JAUTRIAIS EKRANAIS

NAUJA MOKSLO ERA SU MODERNIAIS IR INTERAKTYVIAIS BENQ LIETIMUI JAUTRIAIS EKRANAIS

INOVATYVUS SPRENDIMAS ŠVIETIMUI IR VERSLUI

Interaktyvieji ekranai – tai viena pažangiausių šiuolaikinių technologijų, skirtų įmonių, organizacijų bei švietimo įstaigų aplinkai. Pasitelkiant šiuos ekranus, skatinamas aktyvumas pamokoje bei noras mokytis. Visa tai pasiekiama naudojant trimačius vaizdus, įdomius lavinamuosius žaidimus ir kitą vaizdinę medžiagą. Taip pat šio gamintojo jutikliniai ekranai palaiko iki 20 skirtingų lietimo taškų, todėl sukuriamos sąlygos dirbti su komanda. Tačiau jų pritaikymo galimybės neapsiriboja vien švietimo įstaigomis. Tai gali būti idealus sprendimas ir verslui, jais pakeičiant iki šiol konferencijų salėse bei darbo kambariuose naudotus projektorius. BENQ interaktyvieji ekranai komplektuojami su aukščiausios raiškos („Ultra HD“) ekranais, todėl žiūrint iš bet kurios vietos vaizdas išlieka ryškus ir kontrastingas. Taip pat šio gamintojo ekranuose įdiegta „Android“ programinė įranga, kuri leidžia praplėsti funkcionalumą, naudojant įvairias šiai platformai sukurtas programas.

PALANKŪS SVEIKATAI

BENQ jutikliniai interaktyvieji ekranai – tai ne tik viena pažangiausių švietimui skirtų technologijų, bet ir palankiausias sveikatai sprendimas, nes turi bakterijoms atsparią dangą. Tokią savybę BENQ suteikia daugiasluoksnė, netoksiška, ilgalaikė medžiaga su sidabro nanodalelėmis, kuri dengia ekraną. Ji padeda sunaikinti didžiąją dalį mikrobų, besikaupiančių, liečiant ekrano paviršių. Sidabro antimikrobinė medžiaga išlieka veiksminga net ir kruopščiai bei ilgą laiką valant ekraną. Taip pat šio jutiklinio ekrano paviršius apsaugotas nuo atsitiktinių sutrenkimų.

GALIMYBĖ BENDRAI KOMENTUOTI

Integruoti į BENQ komentarų įrankiai „EZWrite“ paverčia mokymosi procesą įdomia diskusija, kurios metu kiekvienas mokinys gali išreikšti savo nuomonę inovatyviai. Slankioji įrankių juosta „EZWrite 4.1“ leidžia ne tik visiems vienu metu komentuoti bendrame ekrane, bet ir daryti tai skirtingomis spalvomis, pasitelkiant skirtingus žymeklius ir ekrano fonus. Įrankių juostoje daug papildomų funkcijų, įskaitant „MS Office“ suderinamumą, rašysenos atpažinimą, vaizdo įrašymo ir bendradarbiavimo priemones.

 

PAPILDOMOS FUNKCIJOS DARBUI PALENGVINTI

Be pagrindinių funkcijų, BENQ interaktyvieji ekranai taip pat leidžia išsaugoti pastabas ir jomis įvairiais būdais dalytis, įskaitant QR kodą, USB ar ekrano vidinę atmintį bei išmaniesiems įrenginiams pritaikytą programinę įrangą „InstaQShare“. Jai esant galima pristatyti medžiagą belaidžiu būdu iš jūsų kompiuterio arba išmaniojo įrenginio. Prie ekranų gali būti prijungti įvairiausi daugialypės terpės įrenginiai: ekrane yra HDMI jungtis, jutiklinė USB jungtis, medijos USB jungtis, OPS USB bei ausinių ir mikrofono lizdas. Ir tai dar ne viskas – ekranas suderinamas su visomis pagrindinėmis operacinėmis sistemomis, įskaitant „Windows“, „Mac“, „Linux“ ir „Chrome“.