Vadovai

Darius Tamošaitis

Direktorius

darius@simplea.lt
+370 655 58522

Verslo skyrius

Lukas Radzevičius

Verslo skyriaus vadovas

lukas@simplea.lt
+370 607 66992

Gytis Čepukėnas

Verslo skyriaus projektų vadovas

gytis@simplea.lt
+370 694 44242

Paulius Dabulis

Verslo skyriaus vadybininkas

paulius@simplea.lt
+370 615 55293

Techninis centras

Deividas Raila

IT serviso vadovas

help@simplea.lt
+370 685 11010

Parduotuvės personalas

Inga Šarmanauskienė

Mažmeninės prekybos vadovė

inga@simplea.lt
+370 640 22822

Tomas Urbonas

Salono vadovas

tomas.urbonas@simplea.lt
+370 688 83054

Raminta Brazdžionienė

Vadybininkė

raminta@simplea.lt
+370 694 01440

Eglė Puzinkevičiūtė

Administratorė

admin@simplea.lt
+370 693 20208