Lenovo gaminių asortimentą papildė tinklinės duomenų saugyklos

Simplea pradėjo prekiauti Lenovo Iomega ir Lenovo EMC tinklinėmis duomenų saugyklomis. Praėjusiais metais Lenovo kompanija įsigijo žinomą duomenų saugyklų gamintoją, kompaniją Iomega, be to, pateikė naujus gaminius, sukurtus kartu su tinklinių saugyklų lydere, kompanija EMC.

Lenovo Iomega IX / EZ – stalinės (desktop) tinklinės duomenų saugyklos, skirtos namams ir nedideliam biurui. Visi šių serijų gaminiai sertifikuoti dirbti su „Windows”; “VMware” bei “Citrix” programine įranga. Lenovo Iomega IX / EZ saugyklos gali būti pritaikytos duomenų atsarginių kopijų darymui, vaizdo stebėjimo kameromis įrašytos informacijos saugojimui, informacijos bendrinimui ir kt. Į šias duomenų saugyklas yra įdiegtas HD medijos centras, tad jas galėsite naudoti HD srautinio vaizdo siuntimui (video streaming).

Lenovo EMC PX – stalinės (desktop) ir lentynos tipo (rack) tinklinės duomenų saugyklos, skirtos vidutinėms bei didelėms įmonėms. Kaip ir IX /EZ serijų gaminiai, PX saugyklos sertifikuotos dirbti su „Windows”; „VMware” bei „Citrix” programine įranga. Šios duomenų saugyklos gali būti komplektuojamos tiek su standartiniais, tiek su serverių klasės diskais, į juos įdiegta Hot Swap funkcija (diskus galima išimti iš saugyklos arba įstatyti į ją neišjungus įrenginio). Lenovo EMC PX saugyklose veikiančius diskus galima jungti į RAID masyvus, šie įrenginiai pasižymi pažangia duomenų apsauga, į juos įdiegta „McAfee VirusScan Enterprise” antivirusinė programa.

Jei susidomėjote ar norite daugiau informacijos apie sprendimus SIMPLEA specialistai pakonsultuos ir padės išsirinkti reikiamą sprendimą.