Wi-Fi signalo stiprinimas

TP-LINK TL-WA850RE  – tai universalus Wi-Fi signalo stiprintuvas, išsiskiriantis dideliu našumu, jis nedidelis ir juo lengva naudotis. Tai puikus sprendimas Wi-Fi tinklo naudotojams, kurie turi problemų dėl prastos Wi-Fi tinklo kokybės arba susiduria su vietomis, kur prieiga prie belaidžio tinklo yra ribota.

TL-WA850RE veikia N standartu, jo pralaidumas siekia iki 300 Mb/sek. Tai leidžia lengvai parsisiųsti ir atkurti vaizdo medžiagą HD formatu bei keliems žaidėjams vienu metu žaisti kompiuterinius žaidimus tiesiogiai internetu.

Stiprintuvą patogu perkelti, nes jis kompaktiškas bei jį paprasta prijungti prie standartinio elektros lizdo. Signalo stiprumo rodiklis padeda rasti optimalią maksimalaus veikimo lauko bei belaidžio tinklo našumo vietą.

TP-LINK TL-WA850RE ypač lengva įrengti. Kad įdiegtume belaidį ryšį, tereikia paspausti maršruto parinktuvo WPS ir stiprintuvo Range Extender mygtukus (norima tvarka).

Įmontuota interneto jungtis leidžia prijungti prie tinklo ir įrenginius, turinčius tik laidinius junginius, pvz., stacionarūs kompiuteriai, multimedijos grotuvai ir televizoriai.

Specifikacija:

SIMPLEA specialistai pateiks geriausią pasiūlymą už prieinamiausią kainą pagal kiekvienos įmonės individualius poreikius.