ASUSPRO verslo kompiuteriai jau pas mus!

ASUS – prekės ženklas, kurį žino kiekvienas lietuvis. ASUS – tai ilgametis namams skirtų nešiojamųjų kompiuterių, pagrindinių ir grafinių plokščių rinkos lyderis. Norime Jums pranešti, kad nuo šiol mūsų sandėlyje galėsite rasti ir ASUSPRO verslui skirtų nešiojamųjų ir stacionariųjų kompiuterių asortimentą.
ASUSPRO – nauji įmonėms, organizacijoms ir vyriausybinėms institucijoms skirti kompiuteriai, atitinkantys ypač griežtą MIL-STD-810 karinį standartą, kurį naudoja JAV Gynybos departamentas. Juose veikia TPM (angl. Trusted Platform Module) modulis (speciali mikroschema ir programinė įranga, užtikrinantys ypač aukšto lygio duomenų apsaugą), daugelyje modelių įrengtas „SmartCard“kortelių skaitytuvas, veikia biometrinė pirštų atspaudų atpažinimo sistema. O kartu su ASUSPRO B ir BU serijų nešiojamaisiais kompiuteriais galėsite įsigyti ir kompiuterio stovą (angl. Docking Station).

Mažiausias ir galingiausias – ASUS E510 Mini

ASUS E510 tai galingiausias ir mažiausias kada nors sukurtas stacionarusis verslo klasės kompiuteris su nuimamu kompiuterio išplėtimo priedu, kuriame yra optinių diskų skaitymo įrenginys (angl. CD-ROM Drive), COM ir lygegrečioji (angl. Parallel Port) jungtys. Priedas yra itin lengvai montuojamas, jo pajungimui nereikia jokių papildomų įrankių. Ketvirtos kartos Intel® Core™ procesoriaus, galinga grafika ir 16 GB DDR3 atminties užtikrins sklandų užduočių atlikimą.

Neįtikėtinai lengvas ir plonas ASUSPRO BU201 nešiojamasis kompiuteris

ASUSPRO BU201 tai vos 1,27 kilogramo, 180 laipsnių atsilenkiantis 12,5“ verslo klasės kompiuteris su plačiais ekrano matymo kampais. BU201 atitinka MIL-STD-810G karinį standartą, yra atsparus vibracijai, smūgiams, saulės spinduliams.
Šis įrenginys turi nuo skysčio apsaugotą klaviatūrą, jame įrengtas 12.5″, Full HD IPS (1920×1080) matinis ekranas. Įrenginys tarnaus ilgus metus – jis turi anglies pluoštu sutvirtintą ekrano dangtį, tvirtus metalinius vyrius, trigubą HDD disko apsauga.

Stilingas ir patikimas ASUSPRO BU401LA nešiojamasis kompiuteris

„Ultrabook“ reikalavimus atitinkantis ypač lengvas (1,64 kilogramo) ir plonas (20,5 milimetrų) 14“ BU401LA verslo klasės nešiojamasis kompiuteris jau spėjo pelnyti visame pasaulyje žinomus apdovanojimus: „Design Oscar”; „RedDot“, „Good Design“; „Excellence Award“ ir kt.

Nepaisant nepriekaištingos kompiuterio išvaizdos jis atitinka svarbiausius MIL-STD 810G standarto reikalavimus. Pavyzdžiui, kompiuteris turi atlaikyti kritimą net iš 1,8 metrų aukščio, o įjungtas gali saugiai nukristi iš 90 centimetrų aukščio.

ASUS kurdami šį modelį pagalvojo apie viską – platūs ir patogūs, padidinto paspaudimo gylio (2 mm)  klavišai, lengvas ir tvirtas anglies pluošto korpusas, galingas Intel® Core™ procesorius su Intel® vPro™ technologija ir kt.