Dell PowerEdge VRTX – duomenų centras po stalu

Dell PowerEdge VRTX yra naujos klasės IT infrastruktūros sprendimas. Dizainas yra pritaikytas įvairaus tipo įmonėms, nuo rinkos nykštukų iki gigantų. Ir tai yra pirmasis sprendimas optimizuotas mažom įmonėm, nutolusiems didesnių įmonių padaliniams ir filialams.

Dell gaudavo tūkstančius atsiliepimų su prašymu sukurti tylų, tvirtą ir apsaugotą nuo išorinių fizinių pažeidimų serverį, kuris taip pat galėtų būti maitinamas nuo įvairių energijos šaltinių. To pasekoje Dell pristato naujausią savo kūrinį – PowerEdge VRTX. Tai yra pirmasis paprastas, visapusiškas duomenų centras, kuris lengvai telpa po darbuotojo stalu arba nepastebimai jūsų ofiso kampe. Taip pat jį galima statyti į serverinę spintą, kurioje jis užims tik penkis „unit“us, nors ir šis įrenginys savyje talpina 4 serverius, iki 48 TB duomenų talpyklą ir tinklo komutatorių.

Tam kad išlaikyti IT infrastruktūros vientisumą, vartotojai pageidavo, kad Dell naudotų standartizuotos technologijos serverių komponentus. Kūrėjai atsižvelgė į šį prašymą ir kurdami VRTX jį pritaikė naujausioms serverių komponentų jungtims, todėl neturėtų kilti didelių sunkumų, nes tiks universalūs komponentai.

Unversalios VRTX serverių jungtys, integruota duomenų saugykla ir tinklo komutatorius suteikia tokias pačias galimybės, kokių galėtumėte tikėtis iš Dell Enterprise produktų, bet dabar visos šios galimybės yra sutalpintos į optimizuotą vieną įrenginį. Su juo įmonės įgauna galimybę pritaikyti visiškai naujus sprendimus tam, kad pagerinti savo IT infrastruktūrą.

Pavyzdžiui, dauguma organizacijų savo IT infrastruktūroje naudoja nuo dviejų iki keturių serverių bei duomenų saugyklą. Dabar visi šie įrenginiai gal būti sutalpinti į šį vietą taupantį, efektyvų ir vientisą įrenginį, kuris gali vienu metu atlikti tiek serverio, tiek duomenų saugyklos funkcijas. Negana to, VRTX yra labai tylus ir su vidutiniu sisteminiu apkrovimu yra tylesnis už vidutinio ofiso triukšmo lygį.

Tai yra nuostabi sistema serverių virtualizacijai, palaiko iki aštuonių Intel procesorių. Pridėkime dar neturinčią lygių operatyvinės atminties talpą, didžiulę duomenų talpyklą, didelį vidinį duomenų pralaidumą ir gauname lanksčią, greitą sistemą, kuri gali palaikyti didžiulį kiekį virtualių serverių ir taip vesti jūsų organizaciją ar įmonę pirmyn.

Dar vienas privalumas – jūs galite didinti IT infrastruktūros pajėgumus sau tinkamu greičiu neapkraunant papildomais serveriais ofiso ar serverinės spintos – viską vykdant VRTX viduje. Tai ne tik padeda išsiskirti iš kitų įrenginių, tai taip pat padeda apsisaugoti nuo produktyvaus darbo sutrukdymo keičiant įrangą. Pavyzdžiui, galite pradėti su dviems serveriais, o trečiąjį ir ketvirtąjį prijungti laikui bėgant pajutus poreikį.

Dažniausiai duomenų saugyklos, serverių ir tinklinės įrangos administravimui naudojama daugybė programų ir informacija iš šių įrenginių yra pateikiama per tris skirtingas sąsajas. Su VRTX valdymo sprendimu, Dell apjungia serverių, duomenų saugyklos ir tinklo administravimą į vieną sąsają. Tai paverčia šį įrenginį žymiai paprastesniu ir lengviau valdomu įrenginiu palyginus su tradiciniais serveriais bei duomenų saugyklomis .

Nutolusiems padaliniams dažnai reikalingas panašus valdomumas kaip ir centriniams ofisams, tačiau gauti gerą ir finansiškai efektyvų sprendimą nutolusiems ofisams pastaruoju metu nebuvo įmanoma. Tačiau dabar su Dell VRTX sprendimu panaudojant integruotas iDrac ir CMC valdymo technologijas tai tapo paprasta atlikti mažoms įmonėms ar nutolusiems padaliniams. Tai yra žymiai lengviau atlikti su paprastu intuityviu VRTX administravmo įrankiu. Juo pilnai galima valdyti IT infrastruktūrą per nuotolį, o patį Vortex pajungti veikti gali ir specialiai neapmokyti įmonės IT darbuotojai.

VRTX suteikia galimybę padidinti produktyvumą šiandien ir augti rytoj. Rinkites VRTX. Rinkites Dell.

SIMPLEA specialistai padės išsirinkti reikiamą techniką pagal Jūsų individualius poreikius.