Ateities žaidimams skirtų monitorių projektavimas – Samsung Odyssey G7 ir G

Ateities žaidimams skirtų monitorių projektavimas – Samsung Odyssey G7 ir G9

Šiais laikais yra sunku  padaryti įspūdį žaidėjui vien tik su išlenktu monitoriaus ekranu. Taigi, kuomet „Samsung“ pradėjo kurti naujus žaidimų monitorius „Odyssey G9“ ir „Odyssey G7“, ji nusprendė juos padaryti ypač lenktus, ypač greitus, ypač ryškius ir ypač futuristinius. Dėl to naujuose „Odyssey“ žaidėjams skirtuose ekranuose  yra itin platus 1000R išgaubtumo ekranas, 1ms reakcijos laikas ir atnaujinimo dažnio palaikymo iki 240 Hz sklandžiai FPS (angl. first – person shooter) žaidimų patirčiai. Samsung „Odyssey”  serijos monitoriai palaiko NVIDIA G-SYNC ir Adaptive sync technologiją naudojant Display Port 1.4

samsung odyssey

Futuristinis dizainas

Projektuojant monitorius, „Samsung komanda pasitelkė daugybę profesionalių žaidėjų. Šių žaidėjų įžvalga buvo svarbi įgyvendinant šį gana ambicingą projektą. To rezultatas yra du vieni iš geriausių monitorių, perkeliantys jūsų žaidimų patirtį į naują dimensiją, jau nekalbant apie lygį. Aptakus ir blizgus baltas dizainas yra didelis žingsnis nuo įprastos žaidimų įrangos. Tam tikra prasme dizainas pabrėžia stiprų futuristinį naujų monitorių pobūdį. Ir būtent to ir siekia „Samsung“ su „Odyssey” serija. 

samsung odyssey gaming

Atitiks kiekvieno žaidimų entuziasto lūkesčius

Samsung „Odyssey” žaidimams skirtų ekranų serija sudaro trys modeliai: 49 colių įstrižainės „G9” turintis 32:9 vaizdo santykį ir 5120×1440 raišką bei 32 ir 27 colių „G7” turintis 16:9 vaizdo santykį bei 2560×1440 skiriamąją gebą. Visuose trijuose monitoriuose naudojamas VA skydelis su QLED foniniu apšvietimu.

Samsung dar neatskleidė kiek gali kainuoti šios serijos monitoriai, tačiau planuojama, kad prekyboje jie pasirodys antrame 2020 metų ketvirtyje.