Dell pristatė Dell Wyse Cloud Connect

Suteikite savo darbuotojams asmeninę prieigą prie visų jų naudojamų programų ir informacijos. Dell pristatė naujieną – Dell Wyse Cloud Connect, anksčiau žinomą kaip “Project Ophelia”.

Mažas. Protingas. Patikimas.

Dell Wyse Cloud Connect yra super kompaktiška ir labai mobili debesų prieigos priemonė, kuri akimirksniu suteikia virtualizacijos ir asmeninės debesų kompiuterijos paslaugas į bet kurį ekraną, kuris gali priimti duomenis ir juos atvaizduoti naudojantis HDMI arba MHL jungtimis. Kišeninis įrenginys suteikia Full HD patirtį bei aukšto lygio saugumą, valdomumą ir patikimumą. Organizacijos, nepriklausant nuo jų dydžio, dabar gali naudotis debesų kompiuterijos paslaugomis ir IT sprendimais ekonomiškai efektyviu būdu bei savo darbuotojams suteikti mobilias darbo vietas, kad ir kur jie bebūtų – namuose ar kelyje.

Verslininkams Dell Wyse Cloud Connect siūlo saugias, tačiau aukštos kokybės 1080p HD “thin” arba “zero” klientų prieigas prie fizinių ar virtualių darbo vietų (kaip ir bet kuris kitas Dell Wyse “thin” arba “zero” klientas). Šiame įrenginyje taip pat rasite Dell Wyse PocketCloud programinę įrangą, kuri leidžia susikurti prieigą prie fizinės arba virtualios darbo vietos, kad ir kur bebūtumėte. Jums tik reikės rasti tinkamą monitorių savo viešbučio kambaryje, posėdžių salėje, viešbučio verslo centre ar laukimo salėje oro uoste.

Dell Wyse Cloud Connect taip pat idealus sprendimas skaitmeninių ženklų (digital signage) sprendimams daugybėje skirtingų verslo sričių: mažmeninėje prekyboje, finansų sektoriuje, bankininkystėje, sveikatos, transporto ir gamybos sektoriuose.

Mokyklose Dell Wyse Cloud Connect suderinus kartu su labai prieinamomis Dell monitorių kainomis, galima gauti labai ekonomiškai naudingą prieigą prie naujausių lokaliai ar internete veikiančių elektroninių mokymosi priemonių. Tokiu būdu mokiniams būtų suteikiami aukščiausios klasės mokymosi įrankiai už labai konkurencingą kainą.

 Aukšto lygio saugumas

Dell Wyse Cloud Client Manager leidžia taikyti griežtą naudojamų programų bei turinio prieigos kontrolę. Taip galima užtikrinti, kad Cloud Connect yra nuostabi BYOD (Bring Your Own Device) prieigos priemonė.

Lukas Radzevičius UAB „Simplea” verslo skyriaus vadovas teigia, kad šis sprendimas labai tinka kompanijoms, kurios turi įsidiegusios virtualių darbo vietų sprendimus paremtus Microsoft, Citrix ar Vmware technologijomis. Savo delne imonių vadovai ir darbuotojai gali nešiotis pilnavertį kompiuterį su kuriuo galės saugiai prisijungti prie įmonės virtualios darbo vietos iš bet kur ir nebijoti prarasti šį įrenginį, nes duomenys lieka įmonės duomenų centre, o ne pačiame įrenginyje. Šį produktą jau galima įsigyti IT infrastruktūros sprendimų elektroninėje parduotuvėje www.VIRTUALIZACIJA.lt .

Jei susidomėjote ar norite daugiau informacijos apie sprendimus SIMPLEA specialistai pakonsultuos ir padės išsirinkti reikiamą sprendimą.