HP Elite Dragonfly – lengvesnis už orą kompiuteris verslui

HP ELITE DRAGONFLY – lengviausias pilnai atverčiamas verslo klasės kompiuteris

HP visai neseniai išleido naujus kompiuterius sukurtus būti vienais iš lengviausių verslo kompiuterių savo dydžio kategorijoje. Naujausias „HP Elite Dragonfly” kompiuteris yra skirtas aukščiausio lygio verslo vartotojams. Tiems, kurie daug keliauja ir nori lengvo, tačiau galingo estetiškai atrodančio nešiojamo kompiuterio. Todėl HP į šio kompiuterio korpusą sugebėjo sutalpinti krūvą būtiniausios aparatinės įrangos funkcijų, liečiamą ekraną ir tuo pačiu išlaikant nešiojamą kompiuterį vos 13 colių ir lengvesnį nei 1 kilogramas.

hp dragonfly

Ilgai veikianti baterija

„HP Elite” Dragonfly” turi dvi akumuliatoriaus konfigūracijas. Pirmoji veikia iki 16,5 valandų taip išlaikant jo svorį žemesnį nei 1 kilogramas. Antroji yra skirta, kad kompiuteris veiktų ganėtinai ilgiau – net 24,5 valandas.

Aukštos kokybės ekranas

HP siūlo kelis ekranų pasirinkimus. Numatytasis yra FULL HD raiškos. Su šiuo ekranu bus užtikrinama ilgiausia baterijos veikimo trukmė. Norint ryškesnio ekrano yra galimybė įsigyti su ULTRA HD raiška.

Visos būtinos jungtys

Nepaisant šio kompiuterio dydžio, jis turi visas būtinas darbui jungtis: 2 „Thunderbolt 3“ prievadus (galima įkrauti nešiojamąjį kompiuterį), USB 3.1 Gen 1 prievadą, HDMI prievadą, 3,5 mm ausinių lizdą.

Dirbkite nesirūpindami dėl saugumo ir privatumo

„HP Elite Dragonfly” kompiuteris yra aprūpintas visomis reikalingiausiosmis apsaugos technologijomis, kurių tik gali prireikti verslo klasės kompiuteriui. Šis kompiuteris apsaugos Jūsų duomenis ir tinklą nuo neteisėtos prieigos naudojant pirštų atspaudų jutiklį ir veido atpažinimo technologiją. Duomenų saugumą užtikrinamas naudojant integruotas saugos ir privatumo funkcijas, tokias kaip HP Sure View Gen3 , kuri neleidžia pašaliniams stebėti jūsų ekrano apribodama jo ekrano matymo kampą.

Išskirtinė išvaizda

„HP Elite Dragonfly“ kompiuteris yra padengtas unikalia medžiaga, kuri suteikia nešiojamam kompiuteriui tai, ką HP vadina savo spalva – Dragonfly Blue“. Taip pat, kad kompiuteris būtų lengviau prižiūrimas, jo paviršius yra padengtas Oleofobine danga (panašia į tą, kurią daugelis telefonų naudoja ekranuose), kad galėtų lengviau atstumti nepageidaujamus nešvarumus, dėmes ir pirštų atspaudus.