Interaktyvūs ekranai – NAUJA MOKSLO ERA

Technologijų pasaulyje gimę ir augantys vaikai nori jas matyti ir naudoti kiekvieną dieną, o mes privalome nuo jų neatsilikti. Puikus būdas tą įgyvendinti yra sujungti technologijas ir  ugdymo procesą – pamokų metu naudoti interaktyviuosius ekranus.
Šiais laikais viskas yra tobulinama pasitelkiant išmaniąsias technologijas. Mokyklos tikrai nėra to išimtis. Naujausia tendencija sulaukusi didelio pasisekimo yra interaktyviųjų ekranų sprendimų taikymas klasėse ir auditorijose. Jų pagalba eilinės pamokos paverčiamos interaktyvesnėmis bei įdomesnėmis patiems mokiniams. Taip pat nepamirškime ir pačių mokytojų, kurių darbas supaprastinamas.

Rezultatai kalba patys už save

Tyrimai parodė, kad naudojant pažangiąsias technologijas klasėje yra pagerinami mokymosi rezultatai: padidėjęs raštingumas, aukštesni įvertinimai, didesnis dėmesys dėstomai medžiagai ir daug daugiau. Mokytojai, kurie naudoja interaktyviuosius ekranus teigia, kad pastebi didesnį moksleivių įsitraukimą. Taip pat ši technologija užtikrina, kad tiek mokytojai, tiek mokiniai vysto savo įgūdžius, kurie yra būtini šiame technologijų amžiuje.

Kodėl tai yra revoliucija švietimo sektoriuje?

  • Viskas viename sprendimas (ekranas kompiuteris + operacinė sistema);
  • Galimybė naudoti produktą įvairiose pamokose ir keliuose kabinetuose;
  • Nereikia jokio kalibravimo;
  • Neriboti informacijos resursai;
  • Žemi išlaikymo kaštai
  • Galimybė vesti pamoką iš kompiuterio arba išorinės laikmenos

Tačiau renkantis juos derėtų atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus, tokius kaip ekranų dydis, transportavimo galimybės, lietimo taškų skaičius, ar nėra atspindžių, ar akys nepavargs prie jo dirbant visą dieną ir dar daugiau. Jeigu yra galimybė patiems išbandyti interaktyvųjį ekraną, tikrai verta tai padaryti! Visą tai galima pabandyti apsilankius pas mus salone.

Inovatyvūs sprendimai