YUBIKEY SAUGUS RAKTAS

„YubiKey 5“ serija yra aparatinės įrangos autentifikavimo sprendimas, užtikrinantis aukštą apsaugos lygį nuo sukčiavimo ir atitinkantis griežtus saugumo reikalavimus.

„YubiKey“ siūlo nepriekaištingą saugumą derinant aparatinės įrangos autentifikavimą ir usb rakto kriptografiją, kad būtų galima efektyviai apsisaugoti nuo sukčiavimo išpuolių ir sąskaitų perėmimų. Šis sprendimas siūlo kelių protokolų palaikymą, įskaitant FIDO2, „Yubico OTP“, „OATH HOTP“, „U2F“, „PIV“ ir „Open PGP“. Vartotojai turi plačias stiprios autentifikacijos galimybes, įskaitant ne tik dviejų faktorių autentifikavimą, bet ir prisijungimą prie vieno faktoriaus be slaptažodžio bei kelių faktorių autentifikavimą kartu su vartotojo prisilietimu ir PIN kodu.

Modernus dviejų faktorių autentifikavimas

Apsauga nuo sukčiavimo

Sukčiavimas yra pagrindinis būdas iš darbuotojų, pardavėjų ir klientų pavogti jautrią informaciją. „YubiKey“ padeda apsisaugoti nuo paskyros perėmimo atvejų ir panašių pavojų.

Paprastas naudoti, greitas ir patikimas

„YubiKey“ yra atsparus sutenkimams ir vandeniui. Jam nereikia jokių akumuliatorių ar tinklo jungčių, o paprastas prisilietimo atpažinimas yra keturis kartus greitesnis nei įvedant slaptažodį.

Sumažina IT išlaikymo išlaidas

20–50% IT pagalbos skambučių yra susiję su slaptažodžio atstatymu, todėl jie yra viena iš pagrindinių IT ūkio išlaidų. Įrodyta, kad „YubiKey“ sumažina šiuos kaštus 92% .

„YubiKey” saugumo raktai

SIMPLEA specialistai padės išsirinkti reikiamą įrangą pagal kiekvienos įmonės individualius poreikius.

Kontaktinis asmuo

https://www.simplea.lt/wp-content/themes/theme/images/user.png

Lukas Radzevičius

Verslo skyriaus vadovas

Tel. +370 607 66992
El. paštas: lukas@simplea.lt