SPRENDIMAI VERSLUI

Šiandien mūsų siūlomi aukštųjų technologijų sprendimai plačiai prisitaiko prie kiekvienos įmonės pagal jos individualius poreikius

Sprendimas turintiems mažą biudžetą, tačiau trokštantiems funkcionalumo ir galios

INFORMACIJOS SAUGOJIMAS IR VALDYMAS YRA KRITINIS, KAD UŽTIKRINTI VERSLO SĖKMĘ.

Tačiau yra daugybė būdų, kurių pagalba organizacijoms galima talpinti, dalintis ir apsaugoti verslui svarbią informaciją nuo trečiųjų asmenų

Jau galima sukurti tobulą konferencijų ar susitikimų aplinką pasinaudojant didelio ekrano teikiamais bei jutiklinio ekrano kompiuterio funkcionalumu ir pajėgumu.

SAMSUNG FLIP ekranas – idealus sprendimas Jūsų prezentacijoms.

Tai novatoriškas interaktyvus ekranas, kuris padeda efektyviau ir našiau bendrauti prezentacijos metu. Dėka UltraHD raiškos ekranu galima dirbti protingiau, greičiau ir geriau.

SERVERIS TAI ATSKIRAS ĮRENGINYS AR PROGRAMA, KURIO DĖKA GALIMA SKLANDŽIAU VYKDYTI VEIKLĄ, CENTRALIZUOTI BEI GERIAU IŠNAUDOTI RESURSUS IR TALPINTI BENDRAI NAUDOJAMAS PROGRAMAS.

Įsidiegus saugumo sprendimus gaunama realaus laiko apsauga nuo interneto grėsmių, centralizuojamas kompiuterių ir serverių valdymas, suteikiama galimybė kontroliuoti puslapių lankomumą ir programėlių naudojimą bei dar daugiau kitų.

Svarstote apie kompiuterinės bei biuro įrangos nuomą? Mes esame pasiruošę Jums padėti! Išnuomuosime Jums kompiuterinę bei biuro įrangą pagal Jūsų poreikius.

Mūsų, nuomai siūlomos kompiuterinės bei biuro įrangos asortimentas – itin platus –  nuo planšetinių kompiuterių (Tablet) iki darbo stočių (Server)

SIMPLEA teikiamos IT įrangos remonto, IT saugumo sprendimų ir kitos paslaugos padeda užtikrinti visapusišką IT infrastruktūros priežiūrą, o kartu užtikrina sklandų ir nenutrūkstamą įmonės veiklą.