Vadovai

Darius Tamošaitis

Direktorius

darius@simplea.lt
+370 655 58522

Verslo skyrius

Lukas Radzevičius

Verslo skyriaus vadovas

lukas@simplea.lt
+370 607 66992

Indrė Rastenytė

Verslo skyriaus vadybininkė

indre@simplea.lt
+370 630 00860

Paulius Šuipys

Verslo skyriaus vadybininkas

suipys@simplea.lt
+370 626 11225

Techninis centras

Deividas Raila

IT serviso vadovas

help@simplea.lt
+370 685 11010

Parduotuvės personalas

Gintarė Eišvydytė

Mažmeninės prekybos vadovė

gintare@simplea.lt
+370 634 32540

Paulius Dabulis

Salono vadovas

paulius@simplea.lt
+370 615 55293

Tomas Urbonas

Vadybininkas

tomas.urbonas@simplea.lt
+370 688 83054

Tomas Gubanovas

Vadybininkas

tomas@simplea.lt
+370 694 07200

Raminta Česnaitė

Vadybininkė

raminta@simplea.lt
+370 694 01440

Joana Šapranauskienė

Asistentė

joana@simplea.lt
+370 640 22822

Inga Šarmanauskienė

Asistentė

inga@simplea.lt
+370 640 22822