„Data Locker” – patikima jūsų duomenų apsauga

„Data Locker“ gaminiai ne kartą buvo įvertinti prestižiniais didžiausių IT parodų apdovanojimais: „Geriausias verslo gaminys“ (CES 2008), „Inovacijų prizas“ (CES 2009) ir kt. Unikalios „Data Locker“ gaminių technologijos yra patentuotos JAV, Japonijoje, Pietų Korėjoje.

CES 2011 parodoje buvo pristatyti naujieji „DataLocker DL3“ 500, 1000 ir 1500 GB išoriniai kietieji diskai, aparatūriškai šifruojantys įrašomus duomenis 256 bitų ilgio raktais (AES šifravimo technologija). Norint gauti prieigą prie disko, liečiamame jo ekrane reikia surinkti 6-32 skaičių arba raidžių kodą. Neverta baimintis, kad juose įrašyti duomenys pateks į svetimas rankas: net jei būtų bandoma „nulaužti“ raktą naudojant superkompiuterį, nesankcionuotą mėginimą iššifruoti informaciją nustatęs diskas neatstatomai ištrins savo turinį. „DataLocker DL3“ nereikalauja į kompiuterį diegti tvarkyklių ar papildomos programinės įrangos – prijungus šį įrenginį, iš karto galima dirbti.

Iš pirmo žvilgsnio „DataLocker Sentry“ primena įprastą USB atmintinę. Iš tikrųjų, tai gerokai sudėtingesnis įrenginys, kurio viduje veikia speciali mikroschema, realiuoju laiku šifruojanti įrašomus duomenis 256 bitų ilgio raktais (AES technologija). Turint omenyje, kad pasaulyje per metus pametama arba pavagiama apie 20 milijonų USB atmintinių, „DataLocker Sentry“ – puikus pasirinkimas, siekiant užtikrinti saugomos informacijos konfidencialumą. „DataLocker Sentry“ atmintinėse esančios mokroschemos apsaugotos specialiu epoksidiniu apvalkalu, tad jos atsparios mechaniniam poveikiui ir drėgmei.

SIMPLEA specialistai padės išsirinkti reikiamą įrangą pagal kiekvienos įmonės individualius poreikius.