„Minecraft“ keliauja į mokyklas

JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ yra sukūrusi populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leidžia moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

„Microsoft“ tiki, jog žmonės gali užsitikrinti puikius rezultatus, kai technologijos yra pasiekiamos ranka. Mūsų misijos pagrindas yra skatinti nuolatinį mokymąsi, vystyti esminius gyvenimiškus įgūdžius – komunikaciją, bendradarbiavimą, kritinį ir loginį mąstymą, kūrybiškumą bei pilietiškumą. Todėl nuolatos ieškome būdų, kaip galėtume pagerinti mokymosi procesą. „Minecraft: Education Edition“ suteiks galimybę mokytis kuriant ir žaidžiant platformoje, kurios bendruomenėje šiuo metu per 100 mln. žaidėjų“, – teigia Ainis Kavaliauskas, „Microsoft Lietuva“ vadovas.

Šiame žaidime yra speciali funkcija, kuri leidžia mokytojams stebėti, ką moksleiviai veikia žaidime, nustatyti, kokie resursai yra prieinami ir kitaip modifikuoti žaidimą. Taip pat mokytojai specialioje svetainėje gali rasti kitų pedagogų įkeltus „Minecraft“ pasaulius ir mokymų planus kartu su jais. Pavyzdžiui, galima atsisiųsti sukurtą Eifelio bokštą, leidžiantį mokiniams jį tyrinėti, o vėliau diskutuoti apie šio inžinierinio stebuklo statymo ypatumus.

„Minecraft”: Education Edition” žaidimą galima įsigyti mokykloms, bibliotekoms, muziejams ir nacionaliniu lygmeniu pripažintoms namų mokyklų organizacijoms.

Domina naujoviški mokinių švietimo sprendimai? Susisiekite su SIMPLEA vadybininku ir pagyvinkite mokymosi procesą!

SUSISIEKTI

"Minecraft: Education Edition" trumpas pristatymas (angl. k.)