Sužinokite kodėl naujas „Microsoft Office” duos Jūsų verslui pagreitį

Jau išleistas naujasis „Microsoft Office“!

 pristato naująjį „Office“ programų paketą, kuris suteikia galimybę naudotis pažįstamomis „Office“ programomis ir dokumentais, verslo poreikius atitinkančiu el. paštu, kalendoriumi ir vaizdo konferencijų funkcija beveik visais įrenginiais – nuo asmeninių kompiuterių iki išmaniųjų telefonų ir planšečių.

Puikiai veikia kartu su Windows 8: įgyvendinkite idėjas klaviatūra, rašikliu arba liesdami jutiklinį ekraną – taip, kaip patogu jums!

7 Priežastys, kodėl verta atnaujinti į naująjį „Office”:

  1. Kaip jūsų komandos nariai bendradarbiauja arba bendrai naudoja didelius dokumentus ir failus būdami skirtingose vietose?

  2. Ar norėtumėte turėti galimybę rengti susitikimus internetu ir bendrinti interaktyvųjį turinį arba pateiktis realiuoju laiku?

  3. Jums įdomu, kiek jūsų konkurentai investuoja į profesionalios išvaizdos dokumentų kūrimą, kad jie padarytų įspūdį klientams ir laimėtų konkursus.

  4. Jums kyla problemų valdant daug naršyklinio el. pašto abonementų arba vietinės programinės įrangos?

  5. Jūs domitės, kaip geriau apsaugoti konfidencialius duomenis ir slaptus verslo ryšius?

  6. Jūsų įmonėje naudojami seni kompiuteriai arba serveriai ir jums neramu dėl jų saugumo bei priežiūros kaštų?

  7. Jūsų įmonėje naudojama pasenusi programinė įranga, pavyzdžiui, „Office 2003“ ir „Windows XP“, ir kyla suderinamumo problemų arba neramu dėl 2014 m. balandžio 8 d. pasibaigsiančio palaikymo?

Ar galima įsigyti šiuolaikinį planšetinį kompiuterį už 300 litų?

Net ir patyręs kompiuterijos specialistas, tikriausiai, atsakytų, kad už tokią kainą gausite tik morališkai pasenusį gaminį: mažos raiškos ekranas, lėtas procesorius, sena operacinė sistema, viena vaizdo kamera. Pristatydama naujausią savo gaminį, 7 colių planšetinį kompiuterį TAB R76, kompanijaGOCLEVER sugriovė mitą, kad šiuolaikinis planšetinis kompiuteris būtinai turi būti brangus. 

– GOCLEVER TAB R76 išsiskiria didesnės skiriamosios gebos (1240 x 600 taškų) ekranu.
– Operacinė sistema 
Android 4.1 (Jelly Bean).
– Į
diegtas 1 gigaherco ARM Cortex A9procesorius.
– 4 GB 
Flash atmintinė (Micro SDHC kortele galima išplėsti iki 32 GB).
– Veikia 0,3 mln. taškų priekinė ir galinė vaizdo kameros.
– Įrengti 
Micro USB ir mini HDMI prievadai.