Dell Venue 7 – galingas planšetinis kompiuteris už prieinamą kainą

Artėjant vasaros sezonui Dell kompanija savo produkcijos gerbėjams pateikė galingą ir nebrangų planšetinį kompiuterį Dell Venue 7. Orientacinė šio Android operacinei sistemai pritaikyto įrenginio kaina – tik 499 litai. Kaip ir daugumoje Dell nešiojamųjų ir stacionariųjų kompiuterių, Dell Venue 7 veikia stabilus ir mažai energijos eikvojantis Intelprocesorius. Tiesa, į šią planšetę įdiegtas ne Core ar Pentium, o specialiai planšetiniams kompiuteriams pritaikytas Intel Atom Z2560 (Clover Trail Plus) procesorius.


Intel Atom Z2560 – modernus dviejų fizinių branduolių, 1,6 GHz taktinio dažnio procesorius, į kurį įdiegta Intel Hyper-Threading technologija. Šiame procesoriuje sukuriami 4 loginiai branduoliai, leidžiantys gerokai padidinti bendrą planšetinio kompiuterio našumą.


Nepriklausomos tyrimų laboratorijos „Principled Technologies“ duomenimis, Dell Venue 7 planšetė savo kainos ir galimybių deriniu (buvo atlikti WebXPRT naršymo internete ir MobileXPRT bendrojo našumo testai) pralenkė gerokai brangesnes 7 colių planšetes Samsung Galaxy Tab 3 (dviejų branduolių Qualcomm Snapdragon 400 procesorius) irGoogle Nexus 7 (keturių branduolių Qualcomm Snapdragon S4 Pro procesorius). Su visais testų rezultatais galima susipažinti tyrimų ataskaitoje.

Neprasti ir kiti Dell Venue 7 parametrai: 7 colių, 1280×800 taškų, IPS technologijos ekranas; 8 gigabaitų pastovioji atmintinė; dirbti su Skype ir fotografuoti (3 mln. taškų) pritaikytos priekinė ir išorinė vaizdo kameros; 802.11 b/g/n Wi-Fi  bevielio ryšio valdiklis; Bluetooth 4.0 bevielė sąsaja. Dell Venue 7 patogu paimti į ranką (korpuso paviršius padengtas neslidžia, gumą primenančia medžiaga), papildomai galima įsigyti specialiai šiai planšetei pritaikytą stovą ir planšetės dėklą (su klaviatūra arba be jos).

Techniniai duomenys
• Ekranas: 7 colių įstrižainė; IPS technologija; 1280×800 taškų skiriamoji geba; Multi-touch.
• Procesorius: Intel Atom Z2560 (1,6 GHz); PowerVR SGX544 GPU.
• Operatyvioji atmintinė: 1 GB.
• Pagrindinė atmintinė: 8 GB + microSD kortelės lizdas (iki 32 GB).
• Kameros: priekinė – VGA; galinė – 3 mln. taškų.
• Komunikacijų įranga: 802.11 b/g/n Wi-Fi ; Bluetooth 4.0.
• Baterija: 15.5 Whr; 4100 mAh.
• Operacinė sistema: Android 4.2 (Jelly Bean).

Jei susidomėjote ar norite daugiau informacijos apie įrenginį, SIMPLEA specialistai pakonsultuos ir atsakys į visus klausimus.